محل تبلیغات شما
تا حالا دقت کرده اید که با شنیدن بعضی از اسم ها یک چهره ی مشخص توی ذهنتان ایجاد می شود؟ یا با اولین نفری که با آن نام دیدید یا مهم ترین شخصی که با آن نام توی زندگی تان بوده. زیباترین هایشان هم توی ذهنتان می مانند معمولا.
مثلا برای من، سوزان، یکی از همان نام هاست. خیال می کنم کسانی که اسمشان سوزان است، حتما باید موهای بور دم اسبی شده داشته باشند! با چشم های سبز و هیکلی متناسب. خیال می کنم خیلی مهربانند و همیشه به همه کمک می کنند. یا مثلا برای اسم شیرین، خیال می کنم حتما باید کسی باشد با لبخندی خاص و چشمانی که همیشه برق می زند. که اتفاقا یک فرهادی هم توی زندگی اش است! یا مثلا اسم مهتاب را که می شنوم بی بروبرگرد یاد اولین دوستم می افتم که برحسب اتفاق اسمش مهتاب بود! و باور کنید وقتی چهره شان را می بینم و می فهمم که او نیستند واقعا و واقعا جا می خورم. انگار که مهتاب ها فقط باید او باشند و تمام!
یا مثلا، سال اول راهنمایی کسی را توی کلاسمان داشتیم که کمی، کمتر از بقیه باهوش بود و رفتارهایش هم با بقیه فرق داشت. توی تصادف پدر و مادرش را از دست داده بود و از 9 سالگی این بیماری را داشت. نامش فرانک بود. حالا هرکسی را می بینم که نامش فرانک است ناخودآگاه یاد او می افتم و آرزو می کنم هرجا که هست موفق باشد. او که چیزی کمتر از بقیه نداشت!.
+ تابحال نامی را اینطوری توی زندگی داشته اید؟
+ امیدوارم از اطرافیانم، کسی، با شنیدن اسم نفیسه در آینده چندش اش نشود و خیال نکند که وما همه ی نفیسه ها ضعیف اند. فکر نمی کنم تابحال کسی را دیده باشید که تا این حد از اسمش متنفر باشد.

اهمیت بی حد و مرز نام ها

از همین دلخوشی ها لطفا...!

قول می دهم. قول مردانه...

توی ,کنم ,اسم ,خیال ,ها ,مهتاب ,می کنم ,خیال می ,بود و ,توی زندگی ,که با

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هزینه تبلیغات متنی وان اس ام اس ONSMS blazsiralan دزفول - آرامگاه یعقوب لیث صفاری نمایندگی فروش زیرو کلاینت و تین کلاینت توسعه همه جانبه و پایدار در گرو هوشمندی و دوستی در منطقه و جهان است زینب 1377 freesimnavi Paul's game romorini